AXA Sigorta'ya Bir Uluslararası ödül daha!!!

Axa Sigorta, dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden World Finance tarafından “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” ödülüne layık görüldü.

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği 2008, 2009 ve 2010 yılı 7. ay rakamlarına göre Türkiye’nin en büyük sigorta şirketi olmanın yanı sıra karlılıkta da lider durumda olan ve Kal-Der tarafından yapılan araştırmada 3 kez müşterilerin en çok memnun olduğu sigorta şirketi seçilen Axa Sigorta, çalışan ve acente memnuniyeti oranları en yüksek sigorta şirketlerinden biri olarak gösteriliyor.

Axa Sigorta tarafından yapılan açıklamada şunlar belirtildi: ” Yaratılan başarılı ve öncü iş modeliyle Türkiye’de alınan ödüllerin yanı sıra uluslararası alanda da takdir görmekten memnuniyet duyuyoruz. Axa Sigorta’nın yurtiçi ve yurt dışında birçok saygın ödüle layık görülmesi şirketin bu başarısının tesadüfi değil, hak edilmiş olduğunu gösteriyor. “

World Finance Ödülleri 2007 yılından bu yana finans ve iş dünyasında, başarı ve en iyi uygulama açısından referans olabilecek sektör liderlerine, bireylere, takım ve organizasyonlara veriliyor. 40.000’den fazla karar verici pozisyondaki kişinin elektronik ortamda katıldığı araştırmada, katılımcılar adayları yenilikçilik, orijinallik, ürün/hizmet kalitesi, pazar geliştirme ve müşteri ilişkilerinde mükemmellik gibi kriterlere göre değerlendiriyor.

Axa Sigorta, 2010 yılında Euromoney tarafından “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” ve “Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Sigorta Şirketi” seçilmişti.